Šiomis dienomis turime didelį darbo paieškos svetainių pasirinkimą, kuriose galima ieškoti Jums naudingų darbo skelbimų. Turbūt iš karto keliate sau klausimą – Kuo CVsite geresnis už kitus? Taigi leiskite pradėti! 

1. Mums rūpi darbdavių laikas

Norėdami palengvinti darbdavių darbą integravome dirbtinį intelektą. Dauguma žmonių šio išsireiškimo prisibijo, iš karto atmeta ir nusikrato, tačiau jis palengvina įmonėms darbą įvertindami kandidatų CV. Įmonės įsijungdamos visą sąrašą, į pasidalinto skelbimo poziciją, mato bendrą procentais įvertintą diagramą. 

2. Tai naujas būdas pateikti save darbdaviui bei išsiskirti iš minios

Nepriklausomai nuo to ar tu esi studentas ieškantis savo pirmojo darbo, ar laisvai samdomas darbuotojas norintis atrodyti profesionaliai – pristatyk save išmaniai. Būk išmanus – susikurk savo e. vizitinę kortelę! Nes tavo pirmas įspūdis – pats svarbiausias. Savo kontaktais – e. vizitine kortele galėsite dalintis visuose socialiniuose tinkluose. Taip pat gali susikurti savo asmeninį CV puslapį, kuris visada bus po ranka!

3. Cvsite.lt lengva bei patogu naudotis.

Prisijungus mūsų sistemoje galite matyti kiekvienos aplikacijos statusą. Taip pat kiekvienas žmogus gali greitai aplikuoti į norimą darbo poziciją. Tai padaryti galite greitai ir patogiai iš savo asmeninės vartotojo panelės. Užtenka vos keletos paspaudimu! Taip pat Jums nereikia rūpintis savo CV išvaizda, nes Jums turime paruoštus šablonus. Principas toks, jog Jūs apsilankote, užsiregistruojate, o mes Jums suteikiame šabloną, kurį užpildote turiniu. Tiesiog paspauskite vietas, kurias norite koreguoti ir viskas!

Taigi, kodėl verta pasirinkti Cvsite.lt?

  • Automatizuotas dirbtiniu intelektu kandidatų atrankos procesas socialiniuose tinkluose;
  • Kandidato asmeninių savybių įvertinimas dirbtiniu intelektu;
  • Galimybė kandidatams susikurti savo CV internetinį tinklapį nemokamai;
  • Kandidatui nemokamai sukuriama elektroninė vizitinė kortelė V-Card.

Perskaitę visą straipsnį jau supratote, kad CVsite turi daug naudingų galimybių. Pas mus rasite visko ko Jums reikia ir kas Jums aktualu! Priminimui pateikiame kelis punktus, kurie apibūdina mūsų galimybes trumpiau!

SUSIKŪRK CV!

ĮDĖK DARBO SKELBIMĄ!